Co nowego na naszej stronie

W tym miejscu będziemy Cię informować o tym, co dzieje się na naszej stronie, gdzie pojawiają się nowe treści oraz o tym, jakie podejmujemy inicjatywy.

16.04.2022

Wreszcie, po długiej covidovej przerwie, udało nam się spotkać twarzą w twarz. Krótka relacja ze spotkania uczestników projektu Fort Knox i symparyków Bractwa Pszczelego jest dostępna do poczytania tutaj.

01.02.2021

Wreszcie udało nam się także zestawić dane z poprzedniej akcji uzupełniania w postaci liczbowej (kliknij tutaj). Ponieważ po raz pierwszy nie udało nam się w pełni uzupełnić strat, co było spowodowane dużym spadkiem rodzin, musieliśmy wprowadzić do statystyk pojęcie "deficytu". To zaburzyło nieco poprzedni układ prezentacji danych, dlatego teraz prezentujemy je w nieco zmodyfikowanej formie, mając nadzieję, że będzie ona bardziej czytelna :)

30.01.2021

Czas szybko ucieka, a pracy ciągle dużo. Wreszcie mamy dla was krótkie podsumowanie akcji 2020. Zima to dobry czas na podsumowania i plany na przyszłość. Jeżeli chcecie dołączyć do projektu, to na akcję 2021 jest już wprawdzie za późno, ale już teraz trzeba się zacząc przygotowywać do akcji 2022. Zapraszamy :)

29.03.2020

Sezon powoli się rozkręca. Dla osób rozważających przystąpienie do projektu mamy w dziale dokumenty krótki przewodnik "krok po kroku" z informacjami jak się do tego zabrać. Zapraszamy do udziału w projekcie :)

08.03.2020

Mamy dla Was nowy artykuł pt: Fort potrzebuje tych, którzy potrzebują Fortu. Życzymy miłej lektury :)

01.04.2019

Rozpoczynamy działanie on line